Авторська брошура

kniga_str

Авторська брошура

До вашої уваги пропонуємо практичний посібник із зразками документів(.DOC), який стане в нагоді кожному кадровику та бухгалтеру - авторська брошура Тетяни Мойсеєнко «КОНСУЛЬТАЦІЇ НА ТЕМУ: ЛОКАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ РОБОТОДАВЦЯ. ЗРАЗКИ».

Вже сьогодні кожен бажаючий може замовити свій екземпляр.

Консультаційна брошура підготовлена автором враховуючи вимоги чинного законодавства України, досвід перевірок служб праці, практичних особливостей розробки різних локальних документів підприємств різної складності. Окремим розділом розміщено зразки усіх необхідних локальних документів роботодавця, які відповідають сьогоденню і можуть використовуватися в роботі.

ВАРТІСТЬ посібника В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ:
270 грн. 70 грн, діє з 1 червня по 31 липня 2017 р.

У разі виникнення питань звертайтесь до нас за тел. 044-361-6666 Антоніна, менеджер по роботі з клієнтами.


Авторська брошура

kniga_str

Авторська брошура

НОВАЦІЇ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ з січня 2017 р. примушують кадровиків і бухгалтерів оперативно реагувати на зміни в роботі!
До вашої уваги пропонуємо практичний посібник, який стане в нагоді кожному кадровику та бухгалтеру на початку дії новацій-2017р. - авторська брошура Тетяни Мойсеєнко «КОНСУЛЬТАЦІЇ НА ТЕМУ: ОПЛАТА ПРАЦІ і МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА ПО-НОВОМУ».

ВАРТІСТЬ посібника В ПАПЕРОВОМУ ВИГЛЯДІ:
390 грн. 120 грн, діє з 1 червня по 31 липня 2017 р.

У разі виникнення питань звертайтесь до нас за тел. 044-361-6666 Антоніна, менеджер по роботі з клієнтами.


Навчальний посібник

Навчальний посібник в електронному вигляді

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК: ПЕРВИННІ ДОКУМЕНТИ та порядок їх заповнення» У навчальному посібнику, який налічує 600 сторінок в електронному вигляді і охоплює всі розділи бухгалтерського обліку на підприємстві, розглянуті:
  • основні поняття первинних документів господарської діяльності підприємств,
  • наведені форми і порядок заповнення первинних документів відповідно до вимог нормативних актів України, і це не тільки типові форми первинних документів, а й галузеві, а ще документи, розроблені підприємствами самостійно, що відбивають специфіку їхньої виробничої діяльності.


ВАРТІСТЬ електронного посібника: 299 грн. 99 грн
Електронна брошура висилається електронною поштою протягом двох діб з дня оплати рахунку.

Отримати рахунок

РЕСТРАЦІЙНА ФОРМА для отримання рахунку:


Запит не відправлено. Введіть корректні дані.